I Wioska Etno Roztocze

Mamy komplet – przyjmujemy zapisy na listę rezerwową.

Wioska Etno Roztocze to wyjątkowy wypoczynek rodzinny w cudownym ogrodzie przy starej wiejskiej szkole, gdzie nic nie musicie organizować, wszystko spinamy dla Was w całość. Noclegi (w namiotach lub w starej szkole), pełne i co najważniejsze – zdrowe – wyżywienie, bez wysoko przetworzonej żywności i syropów glukozowych, na bazie lokalnych przysmaków oraz kuchni świata, pełnej ziół i warzyw (w opcji all-inclusive).

W możliwym wariancie self-catering pełna swoboda gotowania we własnym zakresie, polowo przy namiocie lub w naszej dzielonej kuchni. Do tego warsztaty, ogniska, budowanie baz i tipi, zabawy, wioskowe wspierające pogaduchy z innymi rodzicami, mikrowyprawy i codzienne, naturalne, konwersacje oraz zabawy po angielsku (English Corner).

Hamaki, leżaki, książki, cień, lekki wiaterek… A dla dzieci sensoryczny ogród zabaw, z kuchniami błotnymi, torem przeszkód z pniaków, prysznicem pod lipami i wzgórzem z tunelem.

To jest oddech od codzienności, którego potrzebujesz…!

Mamy ograniczoną liczbę miejsc – jeśli oferta Wam się podoba – nie czekajcie!

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Macie pytania? Potrzebujecie zobaczy więcej zdjęć? Zapraszamy do kontaktu!

ZAPISY i informacje

Zapisy przez messengera, wiadomość na Instagramie, formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie -729878005 – przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu.

Po zapisaniu przesyłamy dane konta do wpłaty zadatku 30%.