II WIOSKA ETNO ROZTOCZE 1-7.07.2024

Wioska Etno Roztocze to wyjątkowy wypoczynek rodzinny w cudownym ogrodzie przy starej wiejskiej szkole, gdzie nic nie musicie organizować, wszystko spinamy dla Was w całość. Noclegi (w namiotach lub w starej szkole), w opcji all-inclusive pełne i co najważniejsze – zdrowe – wyżywienie, bez wysoko przetworzonej żywności i syropów glukozowych, na bazie lokalnych przysmaków oraz kuchni świata, pełnej ziół i warzyw. Do tego warsztaty, ogniska, budowanie baz i tipi, zabawy, wioskowe wspierające pogaduchy z innymi rodzicami, mikrowyprawy i codzienne, naturalne, konwersacje oraz zabawy po angielsku (English Corner).

Hamaki, leżaki, książki, cień, lekki wiaterek… A dla dzieci sensoryczny ogród zabaw, z kuchniami błotnymi, torem przeszkód z pniaków, prysznicem pod lipami i wzgórzem z tunelem.

To jest oddech od codzienności, którego potrzebujesz…!

HIGHLIGHT

Wydarzenie specjalne na tej wiosce to rodzinne warsztaty bębniarskie prowadzone przez profesjonalnego muzyka i muzykoterapeutę Michała Szulca oraz warsztaty psychologiczne dla dorosłych prowadzone przez psychoterapeutkę Agnieszkę Dixon, na co dzień mieszkającą w Londynie.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc – jeśli oferta Wam się podoba – nie czekajcie!

Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Zapisy przez messengera, wiadomość na Instagramie, formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie -729878005 – przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu.

Po zapisaniu przesyłamy dane konta do wpłaty zadatku 30%.

Od lat tworzymy swoistą oazę spokoju, relaksu i kreatywności przy naszej starej szkole tuż obok Zwierzyńca na Roztoczu. Dzieje się dużo i fantastycznie to przyjmujecie, Wasz wypoczynek, głęboki oddech i poczucie dobrze spędzonego czasu to nasze paliwo – tym razem proponujemy Wam opcję spinającą wszystko. Wyjazd all-inclusive, na który chętnie pojechalibyśmy z naszymi dziećmi gdybyśmy go nie organizowali!