NOCLEGI dla rodzin

Noclegi w niezależnym mieszkaniu wczasowym na obrzeżach Zwierzyńca „DAWNE KLIMATY”.

Niezależne mieszkanie wczasowe w Zwierzyńcu, 5km od Ogrodu Zabaw

To opcja dla wszystkich miłośników dawnych klimatów, którzy widzą wartość w pokazaniu dzieciom jak niegdyś żyli ludzie, jak zagotować wodę na herbatę grzałką elektryczną i jak toczy się niespieszne podwórkowe życie przy starej kamienicy…!

Oferujemy nietypowe mieszkanko do wynajęcia dla rodzin z dziećmi na wczasy w trybie „unplugged”, bez TV, bez Wi-Fi, za to z ciszą i niemal wiejską aurą.

Mieszkanie łączy współczesną wygodę z duchem przeszłości. Jest lodówka, ekspres do kawy, kuchnia letnia, ciepła woda i wygodne łóżka. Jest też regalik z zabawkami i kilkoma książkami dla dzieci, nocnik, na życzenie fotelik do karmienia. Jednak ogólny klimat przestrzeni przywodzi na myśl życie sprzed lat, w trybie „slow”, gdzie sąsiedzi zatrzymują się na niespieszne pogawędki…

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na profilu instagramowym „dawne_klimaty” i do rezerwacji pobytu (min 2 noce, cena do 4 osób 220 zł, 5 osób 250 zł , 6 osób – 270 zł/ noc).

Więcej informacji pod tel 607 111 665.

Mieszkanie jest przed generalnym remontem, ale po odświeżeniu na sezon, wszystkie meble świeżo wstawione, choć każdy z własną historią. Zapewniamy pościele i ręczniki, ale można przywieźć własne śpiworki, wtedy odejmiemy 20zł od pierwszej nocy.

Niestety nie akceptujemy bonów turystycznych.

Cena za noc, przy pobycie 6+ nocy możliwa mała negocjacja.

Rezerwacje na minimum 2 noce!
———