VI WIOSKA ETNO ROZTOCZE

12-18.08.2024 – poniedziałek-niedziela

Wioska Etno Roztocze to wyjątkowy wypoczynek rodzinny w cudownym ogrodzie przy starej wiejskiej szkole, gdzie nic nie musicie organizować, wszystko spinamy dla Was w całość. Noclegi (w namiotach lub w starej szkole), w opcji all-inclusive pełne i co najważniejsze – zdrowe – wyżywienie, bez wysoko przetworzonej żywności i syropów glukozowych, na bazie lokalnych przysmaków oraz kuchni świata, pełnej ziół i warzyw. Do tego warsztaty, ogniska, budowanie baz i tipi, zabawy, wioskowe wspierające pogaduchy z innymi rodzicami, mikrowyprawy i codzienne, naturalne, konwersacje oraz zabawy po angielsku (English Corner).

Hamaki, leżaki, książki, cień, lekki wiaterek… A dla dzieci sensoryczny ogród zabaw, z kuchniami błotnymi, torem przeszkód z pniaków, prysznicem pod lipami i wzgórzem z tunelem.

To jest oddech od codzienności, którego potrzebujesz…!

HIGHLIGHT

Wydarzenia specjalne na tej wiosce:

  • to zajęcia jogi dla dorosłych i mini-sesja dla dzieci prowadzone przez Patrycję Chwiejczak z „Joga na Roztoczu”.
  • Spotkanie „ZABAWY Z PSEM Z ELEMENTAMI DOGOTERAPII’ – prowadzone przez Anię Dalecką z lokalnej hodowli alpak i psów. Pies, który przyjedzie do nas do ogrodu (owczarek podhalański lub ogar polski) będzie szkolony, przyzwyczajony do zabaw z dziećmi. Pod okiem profesjonalistki będziemy mogli porozmawiać o zaletach zabaw z psami, o tym jak komunikować się z naszymi i nie naszymi czworonogami oraz o odpowiedzialności przy posiadaniu zwierzaka. To będzie niezapomniane spotkanie.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc – na jednej wiosce możemy przyjąć tylko ok 6-7 rodzin w formule all-inclusive i nocujących na miejscu. Jeśli oferta Wam się podoba – nie czekajcie!

Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Zapisy przez messengera, wiadomość na Instagramie, formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie -729878005 – przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu.

Po zapisaniu przesyłamy dane konta do wpłaty zadatku 30%.

Zadatek jest gwarancją zarezerwowanego miejsca i w razie nie dojechania na Wioskę jest bezzwrotny. Pozostałą kwotę płacimy przelewem najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem Wioski (w sytuacjach losowych jest możliwość znalezienia rodziny na swoje miejsce lub wskoczenia rodziny z listy rezerwowej jeśli taka będzie, wtedy ponosicie jedynie koszt 10% opłaty administracyjnej. Jeśli z powodów losowych nie możecie dojechać i nie uda się znaleźć nikogo na Wasze miejsce, jest możliwość zwrotu pozostałej kwoty, oprócz zadatku 30% ).