GRUPY

Oferta dla grup jest zawsze dopasowywana do indywidualnych potrzeb każdej grupy, prosimy o telefon lub maila z zapytaniem.

Zapraszamy zorganizowane grupy do 100 dzieci w wieku od 3 lat bez górnej granicy. Poniżej zobaczą Państwo krótki filmik z pobytu niemal 70-osobowej grupy dzieci w wieku 4-6 lat z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko w Zamościu.

Aktywności mogą być wymieniane i przesuwane według uznania, nasz sugerowany podział na grupy wiekowe:

3-8 lat

Dla dzieci 3-8 najlepszą atrakcją będzie pozwolenie im na swobodną zabawę. Ten przedział wiekowy odnajduje się u nas bez żadnych tłumaczeń i żadnych dodatkowych aktywności. Możliwe są dodatkowe warsztaty lub zajęcia (do ustalenia), jednak zwykle sama możliwość zabawy bez narzuconych struktur sprawdza się najlepiej i daje dzieciom największą frajdę.

9-13 lat

Sprawdzone atrakcje dla dzieci 9-13:

– tor przeszkód

– huśtawki

– hamaki

– ścieżka bosych stóp (ścieżka sensoryczna)

– badminton (dostępne 6 zestawów i siatka)

– skrzynka majsterkowicza (wyłącznie pod nadzorem dorosłych), wiertarka ręczna, wkręty, gwoździki i kawałki recyklingowego drewna do skręcania i konstruowania (dostępne dwie skrzynki), możliwe udostępnienie „dorosłych” narzędzi dla starszych konstruktorów za porozumieniem z opiekunami

– przeciąganie liny

– skakanie w workach jutowych

– granie w gumę (dostępne 2 zestawy, w miarę potrzeb możliwe jest więcej)

– zabawy klockami recyklingowymi (oszlifowane kawałki drewna bukowego, odpady ze stolarni)

14+

– tkanie, przeplatanie recyklingowych pasków materiałów z pociętych ubrań na siatce ogrodzeniowej, tzw „backyard weaving” (tłum. tkanie podwórkowe)

– warsztat „Gobelin Natury” – na ramie z patyków związanych sznurkiem robimy 'płótno’, z napiętej recyklingowej włóczki i wplatamy swoje skarby znalezione na podwórku, listki, patyczki, kwiatki, kawałki kory itp.

— warsztat malowania figurek lub podkładek farbami ekologicznymi. Każde dziecko dostaje na czas trwania warsztatu metalową paletkę, wybiera sobie 5 kolorów farb oraz pędzel (dostępne pędzle zwykłe lub gąbkowe)  i może malować figurki zwierzątek lub podkładki pod kubek ze sklejki.

Jedzenie

  • Możliwość zorganizowania ogniska i pieczenia kiełbasek na kijach.L lub na ruszcie. Wynajęcie miejsca na ognisko oraz ruszt i drewno to koszt (z naszą obsługą) 100 zł
  • Możliwość zamówienia kateringu z lokalnej jadłodajni obiady domowe lub kebab
  • Możliwość zamówienia pizzy. Przykładowy koszt pizzy Margherita 25 zł, szynka, pieczarki – 29.
  • Na miejscu sklepik z napojami, kawą, herbatą, przekąskami typu paluszki, ciastka, orzechy – bez chemicznych dodatkow i syropu glukozowo-fruktozowego, stawiamy na zdrowsze przekąski.