IV WIOSKA ETNO ROZTOCZE – 7 dni

22-28.07. 2024 poniedziałek-niedziela

Wioska Etno Roztocze to wyjątkowy wypoczynek rodzinny w cudownym ogrodzie przy starej wiejskiej szkole, gdzie nic nie musicie organizować, wszystko spinamy dla Was w całość. Noclegi (w namiotach lub w starej szkole), w opcji all-inclusive pełne i co najważniejsze – zdrowe – wyżywienie, bez wysoko przetworzonej żywności i syropów glukozowych, na bazie lokalnych przysmaków oraz kuchni świata, pełnej ziół i warzyw. Do tego warsztaty, ogniska, budowanie baz i tipi, zabawy, wioskowe wspierające pogaduchy z innymi rodzicami, mikrowyprawy i codzienne, naturalne, konwersacje oraz zabawy po angielsku (English Corner).

Hamaki, leżaki, książki, cień, lekki wiaterek… A dla dzieci sensoryczny ogród zabaw, z kuchniami błotnymi, torem przeszkód z pniaków, prysznicem pod lipami i wzgórzem z tunelem.

To jest oddech od codzienności, którego potrzebujesz…!

HIGHLIGHT

Wydarzenie specjalne na tej Wiosce to Warsztaty „Sztuka wyboru/wyrobu” – praktyczne warsztaty poszerzające wiedzę konsumencką w temacie mody. Metki, materiały, oszustwa branży modowej – jak w tym wszystkim nie oszaleć – będzie nas szkolić specjalistka i aktywistka w temacie zero waste i drugiego obiegu Oliwka Świątek-Kowalik. Zajęcia będą dla dorosłych i dla dzieci.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc – na jednej wiosce możemy przyjąć tylko ok 6-7 rodzin w formule all-inclusive i nocujących na miejscu. Jeśli oferta Wam się podoba – nie czekajcie!

Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Zapisy przez messengera, wiadomość na Instagramie, formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie -729878005 – przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu.

Po zapisaniu przesyłamy dane konta do wpłaty zadatku 30%.

Zadatek jest gwarancją zarezerwowanego miejsca i w razie nie dojechania na Wioskę jest bezzwrotny. Pozostałą kwotę płacimy przelewem najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem Wioski (w sytuacjach losowych jest możliwość znalezienia rodziny na swoje miejsce lub wskoczenia rodziny z listy rezerwowej jeśli taka będzie, wtedy ponosicie jedynie koszt 10% opłaty administracyjnej. Jeśli z powodów losowych nie możecie dojechać i nie uda się znaleźć nikogo na Wasze miejsce, jest możliwość zwrotu pozostałej kwoty, oprócz zadatku 30% ).