Kemping

Niektórzy chcieliby przyjechać do nas na dłużej… Otwieramy więc taką możliwość! 🙂

Za budynkiem szkoły można rozbić namiot lub zaparkować przyczepę kempingową/campera. Ilość miejsc jest ograniczona (przyjmiemy maksymalnie 8 namiotów rodzinnych / przyczep kempingowych) a zainteresowanie spore więc dla pewności radzimy rezerwacje. Rezerwacje – z uwagi na obecną sytuację gospodarczą – są bezpłatne i bezzaliczkowe, raczej honorowe ale zachęcamy do wpisania się w kalendarz, zwłaszcza jeśli chcecie przyjechać z inną znajomą rodzinką. Grup powyżej 2 namiotów/przyczep nie rezerwujemy. Rezerwujemy przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na 607 111 665.

Na zewnątrz dostępna jest toaleta, obok niej hit sezonu PRYSZNIC POD LIPAMI z ciepłą wodą a dodatkowe prysznice (2) w razie kiepskiej pogody i dodatkowe toalety (2) wewnątrz budynku. Przy dużym obłożeniu ilość cieplej wody jest ograniczona więc obowiązuje duża oszczędność wodna i prysznice harcerskie (odkręć-zmocz się-zakręć-namydl się i umyj-odkręć-spłucz się). Za budynkiem są ławki i stoły, jest też taras dostępny dla kempingowców, mikrofala i lodówka. Na zewnątrz z tyłu budynku są również polowe umywalnie z suszarką do naczyń z zimną wodą.

Widok na kemping od strony bocznej bramy wjazdowej
Fragment podwórka za szkołą, w rogu polowe umywalnie, od czasu zrobienia zdjęcia powstały też stoły i ławki dla gości kempingu oraz pojawiła się duża, wygodna suszarka do ubrań.
Polowe umywalnie w rogu za budynkiem
Prysznic Pod Lipami, uwielbiany przez gości 🙂
cieplutka woda 🙂

CENNIK

Ceny obowiązują na noclegi na 2+ nocy, do pobytów NA JEDNĄ NOC doliczamy 5zł/os.

Wszystkie ceny zawierają nieograniczone wejście do Ogrodu Zabaw (normalnie 15zł / dziecko i 5zł / dorosły) a więc dla dzieci dostęp do naszego naturalnego placu zabaw a dla dorosłych strefę relaksu, hamaki, leżaki, w razie deszczu schronienie wewnątrz w oryginalnej starej auli szkolnej. Ewentualny udział w warsztatach i projektach Pracowni Radosnej Twórczości jest dodatkowo płatny. POZA GODZINAMI OTWARCIA OGRODU ZABAW GOŚCI KEMPINGU OBOWIĄZUJE ŚCISŁA ZASADA SPRZĄTANIA PO ZABAWIE. Jesteśmy małą rodzinną firmą (z dwójką małych dzieci) i kemping może funkcjonować tylko pod warunkiem współpracy ze strony gości.

  • osoba dorosła – 17zł za dobę
  • dziecko do 12 lat – 18zł za dobę (w tym bilet do Ogrodu Zabaw!)
  • namiot 1-3 os – 10zł za dobę
  • namiot 4-6 os – 15zł za dobę
  • przyczepa kempingowa/campervan – 20zł za dobę
  • przedsionek/namiot do przyczepy – 8zł za dobę
  • parking samochodu – darmowy! Miejsce na samochód może być za ogrodzeniem samego pola namiotowego ale brama nie jest zamykana i teren jest bardzo bezpieczny, odległość od samochodu do namiotu to nie więcej niż 30-50m
  • podłączenie do prądu – 12zł za dobę
  • zwięrzęta – 10zł – dobę (w razie potrzeby pies musi być trzymany na smyczy na terenie Ogrodu Zabaw, ale nie kempingu, wokół jest też bardzo dużo otwartej przestrzeni na bieganie)
  • pranie – 5zł (+ ewentualny proszek 3zł)

Doba kempingowa zaczyna się od 14 i kończy o 14 następnego dnia.

Toaleta na zewnątrz przy Ogrodzie Zabaw i kempingu
Łazienka z prysznicami dostępna w razie kiepskiej pogody dla gości kempingu wewnątrz budynku
Nasza aula szkolna otwarta TYLKO w razie deszczu i niepogody, wyłącznie w godzinach otwarcia Ogrodu Zabaw.
Widok z autentycznej sceny na aulę, naszą bazę na deszcz 🙂