Kemping

Niektórzy chcieliby przyjechać do nas na dłużej… Otwieramy więc taką możliwość! 🙂

Za budynkiem szkoły można rozbić namiot lub zaparkować przyczepę kempingową/campera. Ilość miejsc jest ograniczona (przyjmiemy maksymalnie 6 namiotów rodzinnych / przyczep kempingowych) a zainteresowanie spore więc dla pewności radzimy rezerwacje. Rezerwacje – z uwagi na obecną sytuację gospodarczą – są bezpłatne i bezzaliczkowe, raczej honorowe ale zachęcamy do wpisania się w kalendarz, zwłaszcza jeśli chcecie przyjechać z inną znajomą rodzinką. Rezerwujemy przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na 607 111 665.

Na zewnątrz dostępna jest toaleta, a prysznice (2) wewnątrz budynku. Przy dużym obłożeniu ilość cieplej wody jest ograniczona więc możliwe, że będą obowiązywały prysznice „harcerskie”(odkręć-zmocz się-zakręć-umyj się-odkręć i spłucz). Za budynkiem są polowe umywalnie, ławki i stoły, jest też aneks kuchenny dla kempingowców: 2-palnikową elektryczną kuchenkę, mikrofalę i lodówkę, a w razie potrzeby możemy udostępnić naszą letnią kuchnię. Na zewnątrz z tyłu budynku są również polowe umywalnie z suszarką do naczyń.

Widok na kemping od strony bocznej bramy wjazdowej
Fragment podwórka za szkołą, w rogu polowe umywalnie
Polowe umywalnie w rogu za budynkiem
Widok na teren kempingu, koniec kwietnia

CENNIK

Ceny obowiązują na noclegi na 2+ nocy, do pobytów NA JEDNĄ NOC doliczamy 5zł/os.

Wszystkie ceny zawierają nieograniczone wejście do Ogrodu Zabaw (normalnie 15zł / dziecko i 5zł / dorosły) a więc dla dzieci dostęp do naszego naturalnego placu zabaw a dla dorosłych strefę relaksu, hamaki, leżaki, w razie deszczu schronienie wewnątrz w oryginalnej starej auli szkolnej. Ewentualny udział w warsztatach i projektach Pracowni Radosnej Twórczości jest dodatkowo płatny.

  • osoba dorosła – 16zł za dobę
  • dziecko 1-15 lat – 12zł za dobę
  • namiot 1-3 os – 7zł za dobę
  • namiot 4-6 os – 12zł za dobę
  • przyczepa kempingowa/campervan – 15zł za dobę
  • parking samochodu – darmowy
  • podłączenie do prądu – 10zł za dobę
  • zwięrzęta – 5zł – dobę (w razie potrzeby pies musi być trzymany na smyczy na terenie Ogrodu Zabaw, ale nie kempingu, wokół jest też bardzo dużo otwartej przestrzeni na bieganie)
  • pranie – 5zł

Doba kempingowa zaczyna się od 14 i kończy o 14 następnego dnia.

Toaleta na zewnątrz przy Ogrodzie Zabaw i kempingu
Łazienka z prysznicami dostępna dla gości kempingu wewnątrz budynku
Kuchnia letnia wewnątrz budynku z dostępem dla gości kempingu
Nasza aula szkolna – otwarta w razie deszczu i niepogody, tu jest również aneks kuchenny (lodówka, mikrofala, kuchenka, stół do przygotowywania posiłków) dla gości kempingu.
Widok z autentycznej sceny na aulę, naszą bazę na deszcz 🙂