Kemping

Niektórzy chcieliby przyjechać do nas na dłużej… Otwieramy więc taką możliwość! 🙂

Za budynkiem szkoły można rozbić namiot lub zaparkować przyczepę kempingową/campera. Ilość miejsc jest ograniczona (przyjmiemy ok 6 namiotów rodzinnych / przyczep kempingowych) a zainteresowanie spore więc dla pewności radzimy rezerwacje.

Rezerwacje – przyjmujemy wyłącznie przez email (nie przez Messengera!) – nie pobieramy zaliczek, miejsca są bardzo ograniczone – zachęcamy więc do wpisania się w kalendarz, zwłaszcza jeśli chcecie przyjechać z inną znajomą rodzinką. Grup powyżej 3 namiotów/przyczep nie rezerwujemy. Rezerwujemy przez formularz kontaktowy lub na maila: kontakt _at_ etnoroztocze.pl – koniecznie prosimy podać numer telefonu!

INFORMACJE POTRZEBNE DO REZERWACJI (skopiuj do maila i wypełnij):

 • Termin:
 • Ilość osób:
 • Wielkość namiotu / przyczepy / przedsionek:
 • Wiek dzieci:
 • Podłączenie do prądu w namiocie TAK/NIE:
 • Telefon kontaktowy:

UWAGA! Nie kwaterujemy w poniedziałki! Można do nas przyjechać w niedzielę lub wtorek. I zostać nawet miesiąc 😉 Jesteśmy małą rodzinną firmą z dwójką małych dzieci i bardzo potrzebujemy chwilki czasu żeby odetchnąć, w poniedziałek i wtorek Ogród Zabaw jest nieczynny dla klientów z zewnątrz, dla nas to chwila na złapanie oddechu, spędzenie czasu z dziećmi itp. Czasem jeździmy do dziadków albo pozwiedzać okolice. Od wtorku od 14:00 wracamy na posterunek 🙂 Dziękujemy za Wasze zrozumienie.

Na zewnątrz dostępna jest toaleta, obok niej hit sezonu PRYSZNIC POD LIPAMI z ciepłą wodą, a dodatkowe prysznice (2) w razie kiepskiej pogody i dodatkowe toalety (2) wewnątrz budynku. Przy dużym obłożeniu ilość cieplej wody jest ograniczona więc obowiązuje duża oszczędność wodna i prysznice harcerskie (odkręć-zmocz się-zakręć-namydl się i umyj-odkręć-spłucz się). Za budynkiem są ławki i stoły, jest też taras dostępny dla kempingowców, mikrofala i lodówka. Na zewnątrz z tyłu budynku są również polowe umywalnie z suszarką do naczyń z zimną wodą.

Kemping w sierpniu 2020, Fot. Aleksandra Horzela-Chrost
Stoły dla gości kempingu pod żaglem
sierpień 2020, Fot.: Aleksandra Horzela-Chrost z fantastycznego profilu o podróżach z dziećmi „Jakie plany na dziś, czyli z dziećmi w podróży czas się nie dłuży” – gorąco polecamy!
Widok na kemping od strony bocznej bramy wjazdowej
Polowe umywalnie w rogu za budynkiem (AKTUALIZACJA 2021 – zmywalnie są w trakcie przenoszenia w inne miejsce, gdzie mamy nadzieję utworzyć niezależną mini-kuchnię letnią dla kempingu z lodówką i stolikiem)
Prysznic Pod Lipami, uwielbiany przez gości 🙂
cieplutka woda 🙂

CENNIK

Ceny obowiązują na noclegi na 2+ nocy, do pobytów NA JEDNĄ NOC doliczamy 5zł/os.

Wszystkie ceny zawierają nieograniczone wejście do Ogrodu Zabaw (normalnie 25zł / dziecko i 10zł / dorosły) a więc dla dzieci dostęp do naszego naturalnego placu zabaw a dla dorosłych strefę relaksu, hamaki, leżaki, w razie deszczu schronienie wewnątrz w oryginalnej starej auli szkolnej. Ewentualny udział w warsztatach i projektach w naszej Pracowni jest dodatkowo płatny. POZA GODZINAMI OTWARCIA OGRODU ZABAW GOŚCI KEMPINGU OBOWIĄZUJE ŚCISŁA ZASADA SPRZĄTANIA PO ZABAWIE. Pracujemy z dwójką małych dzieci i kemping może funkcjonować tylko pod warunkiem współpracy ze strony gości. Dziękujemy Wam serdecznie za zrozumienie.

 • osoba dorosła – 22zł za dobę
 • dziecko do 12 lat – 20zł za dobę (w tym bilet do Ogrodu Zabaw!)
 • namiot 1-3 os – 12zł za dobę
 • namiot 4-6 os – 18zł za dobę
 • przyczepa kempingowa/campervan – 20zł za dobę
 • przedsionek/namiot do przyczepy – 8zł za dobę
 • parking samochodu – darmowy! Miejsce na samochód może być za ogrodzeniem samego pola namiotowego ale brama nie jest zamykana i teren jest bardzo bezpieczny, odległość od samochodu do namiotu to nie więcej niż 30-50m
 • podłączenie do prądu – 15zł za dobę
 • zwięrzęta – 10zł – dobę (w razie potrzeby pies musi być trzymany na smyczy na terenie Ogrodu Zabaw, ale nie kempingu, wokół jest też bardzo dużo otwartej przestrzeni na bieganie)
 • pranie – 12zł (+ ewentualny proszek 3zł)

Doba kempingowa zaczyna się od 14 i kończy o 12 następnego dnia.

Toaleta na zewnątrz przy Ogrodzie Zabaw i kempingu
Łazienka z prysznicami dostępna w razie kiepskiej pogody dla gości kempingu wewnątrz budynku
Nasza aula szkolna (100m2 + scena) otwarta TYLKO w razie deszczu i niepogody, ale wyłącznie w godzinach otwarcia Ogrodu Zabaw (środa-niedziela 10-18). Istnieje możliwość wynajmu sali na zajęcia, warsztaty, spotkania itp.
Widok z autentycznej sceny na aulę, naszą bazę na deszcz 🙂