WIOSKI RODZINNE ETNO ROZTOCZE 2024

WIOSKA RODZINNA ETNO ROZTOCZE LIGHT 29.05-02.06.2024mamy komplet – zapisy na listę rezerwową

I. WIOSKA ETNO ROZTOCZE 28-30.06.2024 – mamy kompletzapisujemy na listę rezerwową

II. WIOSKA ETNO ROZTOCZE 01-07.07.2024 – zapisy otwarte

III WIOSKA ETNO ROZTOCZE 18-21.07.2024 – zapisy otwarte

IV WIOSKA ETNO ROZTOCZE 22-28.07.2024 – zapisy otwarte

V WIOSKA ETNO ROZTOCZE 9-11.08.2024 – zapisy otwarte

VI WIOSKA ETNO ROZTOCZE 12-18.08.2024 – zapisy otwarte

Wioska Rodzinna Etno Roztocze – co to za formuła..?

Zapraszamy Was na ten wyjątkowy czas, pełen ciepła, bliskości, zrozumienia dla emocji Waszych dzieci i nieskrępowanego kontaktu z naturą. To oferta dla wszystkich rodzin w każdym wieku. Nie masz już małych dzieci? Zabierz nastolatki lub dorosłe dzieci, a nawet wnuki. Dorosłe dzieci nie chcą jechać? Przyjedźcie naładować baterie w naturze dla siebie samych. Na wiosce jest miejsce dla każdego, kogo wzywa wspólnota bycia z innymi ludźmi. Każdy, kto na dźwięk słów „Wioska rodzinna Etno Roztocze” nadstawia ucha będzie u nas serdecznie powitany 🙂

Od lat tworzymy swoistą oazę spokoju, relaksu i kreatywności przy naszej starej szkole tuż obok Zwierzyńca na Roztoczu. Dzieje się dużo i fantastycznie to przyjmujecie. Wasz wypoczynek, głęboki oddech i poczucie dobrze spędzonego czasu to nasze paliwo. Tym razem proponujemy Wam opcję spinającą wszystko. Wyjazd all-inclusive, na który chętnie pojechalibyśmy z naszymi dziećmi gdybyśmy go nie organizowali!

Na Wasze prośby na wszystkich Wioskach jest również dostępny wariant SELF-CATERING, w którym nie ma wyżywienia w cenie. Posiłki możecie przygotowywać sami polowo, przy namiocie, lub jeśli mieszkacie w budynku szkoły, w naszej wspólnej kuchni.

Będzie czas na pogaduszki, na relaks w hamaczkach, wspólne z dziećmi przygotowywanie posiłków – ogniska i opowieści przy ognisku (a może i gitara). Szykuje się też wielkie gotowanie w kuchniach błotnych, zabawy w ogrodzie, dla młodszych odkrywanie kamyczków i robaczków, dla starszych wieczorne gry w podchody….

Na każdej wiosce będziemy proponować mikrowyprawy (w tym opcja wycieczki rowerowej) z plecaczkami i piknikiem na polanie.

Warsztaty kreatywne i rękodzielnicze dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 14 lat, również warsztaty dla starszych nastolatków i dorosłych.

FILMIK

Działamy głownie na Instagramie i na Facebooku – tu możecie obejrzeć filmik promocyjny i podejrzeć jak u nas płynie życie w lecie.

Wariant all-inclusive oraz self-catering czyli wszystko w cenie lub bez wyżywienia

W wariancie Wioski rodzinnej all-inclusive oferujemy pełne wyżywienie – trzy pożywne i zdrowe posiłki dziennie w opcji wegetariańskiej lub mięsnej oraz bar warzywno-owocowy i bufet z kawą/herbatą i napojami dostępne cały czas. Nie włączamy tylko alkoholu, bo jako miejsce dla dzieci nie propagujemy wysokiego spożycia tegoż.

W wariancie self-catering udostępniamy lodówkę oraz zmywalnię kempingową. Posiłki przygotowujecie sami we własnych kempingowych naczyniach z uwzględnieniem diet i ewentualnych alergii, ale jeść możemy wspólnie. Wszystkie aktywności oraz warsztaty są częścią pobytu i są dostępna dla obydwu wariantów.

Na prawie każdej wiosce będą rodzinne warsztaty lepienia z gliny i sensoceramika dla młodszych. Wybrane przez Was prace po wypale wysyłamy Wam do domu.

Nasza przestrzeń dostarczy Wam niepowtarzalnych wrażeń bez względu na pogodę, w razie deszczu aktywność przenosimy na 100m aulę – nasz obszerny salon letni z oryginalną sceną.

Wszystkie warsztaty w razie niesprzyjającej aury pogodowej mogą komfortowo odbyć się w naszej warsztatowej kuchni.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc – na jednej wiosce możemy przyjąć tylko ok 6-7 rodzin w formule all-inclusive i nocujących na miejscu. Jeśli oferta Wam się podoba – nie czekajcie!

Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY

Zapisy przez messengera, wiadomość na Instagramie, formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie -729878005 – przy zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu.

Po zapisaniu przesyłamy dane konta do wpłaty zadatku 30%.

Zadatek jest gwarancją zarezerwowanego miejsca i w razie nie dojechania na Wioskę jest bezzwrotny. Pozostałą kwotę płacimy przelewem najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem Wioski (w sytuacjach losowych jest możliwość znalezienia rodziny na swoje miejsce lub wskoczenia rodziny z listy rezerwowej jeśli taka będzie, wtedy ponosicie jedynie koszt 10% opłaty administracyjnej. Jeśli z powodów losowych nie możecie dojechać i nie uda się znaleźć nikogo na Wasze miejsce, jest możliwość zwrotu pozostałej kwoty, oprócz zadatku 30% ).